Aktualności

Praca w ALTRO PROJEKT

| autor:

Chcesz pracować z nami?

W związku z rozwojem firmy poszukujemy

Asystent/ka Projektanta konstrukcji metalowych

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w dużych i prestiżowych projektach, zarówno krajowych jak i zagranicznych;
  • Udział w pełnym procesie projektowym, od fazy koncepcji, poprzez Projekty Wykonawcze, aż do fazy opracowań technologicznych;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej przy użyciu AutoCad`a oraz nakładek branżowych (Athena, Flixo, Mepla);
  • Prowadzenie uzgodnień i koordynacji związanej z projektem;
  • Uzgodnienia z Inwestorem, Architektem oraz Wykonawcą.

W ramach wykonywanych obowiązków istnieje możliwość zdobywania praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych.

Wymagania:

  • Student lub absolwent Inżynierii Lądowej;
  • Bardzo dobra znajomość Auto-cad`a, ale przede wszystkim inteligencja inżynierska;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Kreatywność, zaangażowanie i sumienność w działaniu;
  • W przypadku aplikowania na stanowisko Projektanta konstrukcji metalowych wymagane uprawnienia projektowe;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z fasadami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie. Rodzaj umowy: umowa o pracę (pierwsze 3 miesiące okres próbny);
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje Pracowników;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ciekawą pracę przy zróżnicowanych zagadnieniach technicznych;
  • pracę w młodym, ambitnym, dynamicznym i przyjaznym Zespole;
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, szkolenia językowe).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@altro-projekt.pl